Martin – inżynier energetyk/elektryk

Wiek : 30 lat
Wzrost : 180 cm
Waga : 75 kg
Oczy : niebieskie
Włosy : krótkie blond
Stygmat : silnie elektryzujące włosy

Martin urodził się na Ligheim planecie Gildii.Całe życie spedził przy Gildii gdzie trafił jako osierocone dziecko w ktorym odkryto Potencjał Mocy.
Zaopiekował się nim Mistrz Zachariasz który nauczył go korzystać z Mocy, oraz przekazał mu wiedzę. Mistrz jest jedną osobą którą Martin szczerze poważa – uznaje za autorytet – i co do której zachowałby się w pełni altruistycznie. Niestety Mistrz jest już stary i dobiega swoich dni.
Martin studiował w Akademia Interatta z niezłymi rezultatami. Jest dobrymi fizykiem, i świetnym enegetykiem/elektrykiem. Ma w sobie żyłke wynalazcy a w dodatku wydaje się że tematy techniczne niezależnie od specjalizacji nie sa mu obce.
Wyruszył w światy by zdobyć Wiedzę, artefakty, pieniądze oraz by przekonać wrzechświat do uznania jego potęgi ! :))) Znalazł się na Pandemonium bo przyciągnął go nowo odkryty świat Iver i na początku sesji czekał na przepustkę aby się na Iver udać.

Charakter/Zachowanie :
– pragmatyczny
– zamknięty w sobie
– chełpliwy i próżny – lubi chwalić się swoimi czynami, wiedzą, możliwościami oraz bardzo lubi być chwalony
– ma spore kłopoty z akceptacją autorytetów – wydaje mu się że jest Mistrzem tylko niedoceniamym
– jego celem jest zdobycie wiedzy, pieniędzy i władzy/wpływów – będzie próbował podnieść swój status w Gildii – chciałby stać się najwyższym autorytetem w dziedzinie energetyki/elektryki
– jest egoistą ale wie że można wiele poświęcić jeżeli to przyniesie zysk w dłuższej perspektywie
-nosi płaszcz z kapturem by ukryć stygmat (silnie elektryzujące się włosy) oraz na piersi b. widoczny znak Gildii Inżynierów.

Ireneusz Morawski

About Tomasz Wachla

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
Gasnące Słońca, GS Odyseja ,

Comments are closed.