Ibn ur agar, Ur-Ukar

Skory do gniewu i pełen pewności siebie. Istota za którą mogą pójść tłumy gdy przemówi do nich swym dźwięcznym głosem i zawezwie do broni. Jemu podobni wydali wojnę ludziom, jemu podobni stawali na czele armi. A 2 sztylety jakie nosi dobitnie świadczą, że wywodzi się z plemienia wojowników. Obraź go a zobaczysz jak nimi włada.

Jego postawa jest jednak inna. Skrywa swoje naturalne instynkty pod maską uprzejmości i uczciwości. W rozmowie jest służalczy i pomocny do granic możliwości,a twarz której każdy z was powierzyłby w opiekę dziecko (gdyby nie należała do Ur-ukara) sprawia, że jego starania osiągają zamierzony efekt. Jedynie tym, których się nie obawia lub którym ufa ukazuje swoją prawdziwą naturę. Uczyń mu krzywdę a w jego czarnych oczach ujrzysz to co nieuchronne – Ibn ur agar nie wybacza.

Na ciepłych planetach jego ciało skryte jest pod szatą przypominającą mnisią nie krępującą go jednak i umożliwiającą płynne wejscie w taniec śmierci. Noże nie są jedyną jego bronią. Powiedział wam, że może ściagać z orbity statki. Rasa ukarów znana jest z władania mocami psi. Czy i w jego przypadku macie doczynienia z tym fenomenem?? Czy na pewno nie skorzysta z nich wobec was dla własnych niecnych celów??

Jego szata skrywa coś wiecej niż tylko broń. Jego ciało pokryte w całości tatuażami wyłączywszy jednak plecy. Na nich da się zauważyć głębokie blizny (widzieliście je tylko przez chwilę i jedynie gdy przypatrywaliście się mu czasie zmieniania szaty na futro), widok nieprzyjemny jest tym bardziej, gdyż wydaje się, że ślady tego okaleczenia powstały niedawno.

Jego postać co niezwykłe zawsze skrzywia się i cofa na widok kotów. Panicznie boi się ich, jakby jakieś traumatyczne przeżycie z jego tajemniczej przeszłości zaowocowało tą dziwną fobią. A jego przeszłość zakryta jest pod całunem tajemnicy i wiecie wyłącznie to że od lat dziecinnych był związany (w jakiś sposób) z kajdaniarzami. Istotne wydaje się być, że wobec osób które odwdzięczą się wobec niego szacunkiem i pomocnością staje sie skrajnie lojalny i nigdy nie działa przeciw swoim towarzyszom. Gotów jest zrobić dla nich b. wiele, jednak wobec wybranych gotów jest przyjąc kulę. Oto sylwetka towarzyszącego wam obcego.

Tomasz Wachla

About Tomasz Wachla

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
Gasnące Słońca, GS Odyseja ,

Comments are closed.