Niektóre ciekawsze wieści i plotki na orbitalnej stacji kosmicznej (po sesji 5).

19-21 lipca 4999 r:

– Plotka: Przewoźnik z Frachtowca Omega (magazynier) był w istocie szpiegiem Kalifatu Kurga i próbował parę godzin temu zdobyć i skopiować  klucz do Wrót. Ponoć zabił gwardzistę i podszył się pod niego. Również wyglądem. Podczas tej próby został zgładzony na niszczycielu Minotaur.
– Intensywne Dochodzenie w sprawie śmierci: Sędziego, dziekana Randalla i konsula Hanke – trwa.. Kapitanowie statków wzywani są na przesłuchania. Prowadzący śledztwo na razie milczą o postępach i nikt nic nie wie.
– Cesarscy odkryli olbrzymie czerwie (300 metrów) na głębokich pustyniach planety Elizabeth. Być może te czerwie spowodowały zniknięcie statku Pazur Feniksa parę miesięcy temu. Wydają się wyczuwać metale z dużej odległości.
– Na Elizabeth Statki Cesarskich: Eskortowiec RP Pegaz i Statek badawczy RP Lśnienie wiatru – znalazły olbrzymią sztucznie wytopiona w skale dolinę – Pozostałość po II Rep – jest tam wielka betonowa baza u szczytu doliny + 3 jaskinie wydrążone w skale. Nie ostały się jednak żadne sprzęty.
– Na Elizabeth odkryto różne duże zwierzęta atakujące metale i syntetyki. Podobnie jak na planecie Doris większość zwierząt nawet tych najmniejszych jest obdarzona tą cechą.
– statki Kościoła interesują się aktualnie Doris – jednak jeden z nich poleciał 2 godziny temu w stronę planety Grace.
– Mniejsze Statki Ligi badają dalej różne obiekty wewnątrz układu i Doris.
a) Na Doris udało się znaleźć na jednej z wysp kamienne budynki II Republiki oraz tunele pod nią. W jednym z tuneli odkryto 2 zakonserwowane maszyny kopiące. Przypuszcza się, że na planecie poszukiwano rud metali.
b) Francesca – To gazowy olbrzym – W atmosferze żyją jakieś wielkie Meduzy. Na księżycach skutych lodem – niektóre kryształy lodu są organizmami żywymi i pod wpływem temperatury stają się bardziej aktywne
– Nastroje wciąż mocno anty Cesarskie – czemu śledztwo tak długo trwa? Kolejne incydenty z Cesarskimi – np bijatyki.
– W tym układzie oprócz Krakenów na pewno są jakieś Duchy lub Obcy. Strach samotnie latać, tym bardziej na jakieś bardziej odległe planety. Ten układ jest cholernie porąbany i najlepiej byłoby jak najszybciej się z tą zwinąć.
– Na Elizabeth odkryto Olbrzymie budowle Annunaki. Mówi się o jakimś podziemnym Gargulcu i niesamowitych rzeczach. Ponoć pojawili się tam też jacyś Obcy.

Tomasz Funky Kowalski

About Funky

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
Gasnące Słońca, GS System ,

Comments are closed.