Niektóre ciekawsze wieści i plotki na orbitalnej stacji kosmicznej (po sesji 3).

11 lipca 4999 r.

– Załoga Golema wzbudza sensację – byli na statku Obcych, a potem Ci inżynierowie z CX15 znikneli  …. A może to załoga Golema zostawiła bombę, aby inżynierowie już nic nie znaleźli? A może Oni coś znaleźli czym się nie chcą podzielić?
– Utrata Żaby i CX15 to wstrząs dla wszystkich – Ludzie z Gildi są wściekli na Cesarskich i żadni krwi, (siedzą na tyłkach i nic nie robią, a Liga ryzykuje, czego nam nie powiedzieli? Dlaczego jesteśmy zamknięci w tym układzie?) – nastroje buntownicze.
– Ponoć klucz do układu ma tylko Dowódca RP Decados – ze względów bezpieczeństwa. Ale co będzie jak ten klucz się uszkodzi albo zginie? Jak się wydostaniemy? Może wcześniej by ten klucz jakoś skopiować?
– Nastąpiło otwarcie lotów do wszystkich obiektów poza Elizabeth (tam obecnie tylko Cesarscy, a Amalteanie (dokują przy stacji) – obecnie szukają antidotum na truciznę wykrytą w jednej z próbek powietrza (inne były czyste)). Sędzia Randall ma wkrótce ustalić kto gdzie leci.
– statki Kościoła przyleciały dwa dni temu. W chwili obecnej najbardziej interesuje ich Doris, lokalne wierzenia i tamtejsi ludzie.
– inżynierów z jakiś powodów zainteresowały Wrota i  ich statek (BK7) tam poleciał już 2 dni temu. Coś tam gadali o jakiś „anomaliach”.
– Ten system jest dziwny. Kilka osób widziało Krakena z Pustki, a kilka innych jakby duchy na swych statkach. Róbmy co mamy robić, a potem spieprzajmy stąd.
– na Frachtowcu Napoleon jest 5 dziewczynek, przyjmują non-stop ale drożyzna cholerna.
– Cesarskich trzeba jakoś wydymać i położyć łapę na tym systemie.
– szalona Tuti Lemone nieźle się wzbogaciła, nie? Od razu znaleźć jacht powietrzny to jest coś. To samo Ci z Golema – ciekawe co znaleźli na tym Statku Obcych?  A Eliza – czy Cesarscy dadzą im cokolwiek za znalezienie Gargulca?
– Dlaczego w tych knajpach jest taka cholerna drożyzna?!
– A ten Gargulec? Co myślicie, co on tu robi?
– Ci z Golema to z drugiej strony jakieś ofermy –byli na miejscu katastrofy pierwsi, a nie potrafili namierzyć kapsuły ratunkowej… A może po prostu nie chcieli?! Dobrze, że Endor szybko namierzył rozbitków, bo barbarzyńcy już ich mieli na widelcu.


12 lipca 4999 r.

– Załoga z Golema skasowała 50 tyś Feniksów za to co znaleźli na statku Obcych!!! Ponoć czek na okaziciela nosi taki jeden bez nogi.
– Sędzia dziekan Randall  – podzielił wstępne cele dla statków Ligi (planety i obiekty). Na początek planety bliższe słońcu (do szóstej planety układu włącznie). Sędzia wprowadził też zasadę – częściowego podziału łupów między wszystkie statki Ligi w układzie. Oraz aby latać w parach dla bezpieczeństwa.

Tomasz Funky Kowalski

About Funky

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
Gasnące Słońca, GS System ,

Comments are closed.