Philippe Thuram Varis Cardona

Philippe to młodzieniec pochodzący z Montaigne. Ze dwa lata temu ukończył szkołę szermierki Valroux.
Dość przystojna twarz o regularnych i łagodnych rysach. Brązowe oczy i mały czarny wąsik, którym Philippe bardzo lubi kręcić. Szczupły, około 170 cm, drobnej budowy. Kruczo-czarne włosy w całości przykryte przez niebieski kapelusz z szerokim rondem i ogromnym białym piórem (zawsze go nosi i przed nikim nie ściąga). Strój niebieski, bo Philippe jest patriotą! Białe koronkowe rękawy, spora chusta i pas czarno–żółty dopełniają reszty wizerunku.
Przy pasie: szpada, lewak. Za pasem nóż. W ubranie przypięty mosiężny znaczek szkoły szermierczej Valroux o numerze 11077.

Philippe jest przede wszystkim dumny ze swego pochodzenia i ze swej biegłości w szpadzie. Zwykle jest uprzejmy, kulturalny, odważny, dowcipny, uwodzicielski, kochliwy; lubi dobrą kuchnię, sztukę, piekne kobiety. Nie jest jednak takim grzecznym młodzieńcem – nie obce są mu: podstęp, ironia, gry słowne, intryga, skandal. Jest też dość tajemniczy i niechętnie mówi o sobie…

Ci, którzy lepiej znają Philippe’a wiedzą już, że kogoś szuka i przed kimś innym ucieka. Ma też w sumie dobre serce i pomoże w potrzebie. Jest w końcu bohaterem!

——————
A na koniec zdradzę Wam jeszcze jedną tajemnicę:
Philippe Thuram Varis Cardona w rzeczywistości nie istnieje. Jest oszustwem. To tylko przykrywka i fałszywa tożsamość Sophie Alnet Le Goc Calderon… (o której można poczytać w osobnym opisie).

Sztuczny wąsik, duży kapelusz zakrywający piękne, upięte, długie czarne włosy, sztuczne drewniane genitalia, pas materiału lekko przyciskający nieduże piersi, lekko obniżony głos, odrobina charakteryzacji oraz talent zawodowej aktorki i lata doświadczeń. Tak oto Sophie oszukuje wszystkich na codzień, doskonale się przy tym bawiąc i spełniając swe seksualne zachcianki.

Uwielbia ten moment kiedy pojedynkowy przeciwnik lub kochanka widzą przemianę Philippe’a w Sophie i emocje nimi targające: krzyki, omdlenie, gniew, śmiech, zażenowanie, wstyd, pożądanie… Sophie jest w końcu z Montaigne! Czyż życie nie jest wspaniałe?

Tomek Funky Kowalski

 

About Funky

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
7th Sea - Tajemnica familii Bianco, Siódme Morze

Comments are closed.