Postacie epopei

Postacie, takimi jak je pamiętałem w 1997 roku:

Mirgial (Marek) – elf, połączenie maga i kapłana dobra. Miał zawsze najwięcej dobrych pomysłów, podpora drużyny. Często na sesjach dominował. Wraz z czasem stał się naprawdę potężnym magiem.

Elwe (Kosma) – elf, połączenie kapłana i wojownika. Świetny w łuku i mieczu. Pełen energii. Wraz z Mirgialem leczył zawsze drużynę z odniesionych ran. (Zobacz też, co sam o sobie napisał)

Magduf (Irek) – hobbit, złodziej. Wszędzie go było pełno. Bliski przyjaciel Mirgiala. Za sprawa swych przedmiotów magicznych od czasu do czasu udawał, że jest czarodziejem. Dzięki swym umiejętnością bardzo przydatny dla drużyny. Po wielu przygodach był tak sprawny, ze błyskawicznie potrafił pokonać w walce wojownika.

Kharg (Ozzy) – półork, wojownik-zabójca. Jedyna zła postać w drużynie, często w konflikcie np. z Mirgialem. Z drugiej strony miewał doskonale pomysły i był bardzo sprawny w walce, dzięki czemu był akceptowany przez reszte. (Zobacz też, co sam o sobie napisał).

Igar (Paweł) – krasnolud, wojownik. Gdy walczył swym toporem był naprawdę przerażający dla przeciwników. Zawsze w pierwszej linii. A charakter? – Jak to krasnolud – małomówny, honorowy, twardziel.

Zebros (Perła) – człowiek, iluzjonista. Książę, który wybrał życie awanturnika. Na całe szczęście, o tym, ze jest księciem, przypominał sobie rzadko. Wprowadzał do rozgrywki sporo humoru. Czary tez miał całkiem zabawne.

Ranhil (Jarek) – człowiek, rycerz. Nie grał od początku z drużyną. Początkowo zdominowany przez innych graczy. Dopiero po wielu przygodach zaczął się zachowywać jak prawdziwy rycerz.

Itaena (Paulina) – człowiek, łowca. Jedyna kobieta, która grała w tej drużynie. Trudno ją zaliczać do stałej obsady drużyny ponieważ zagrała chyba tylko 2 przygody podczas kampanii „wyspa”. Przez pozostałe przygody w tej kampanii sterowałem osobiście jej bohaterką z czego ja i reszta drużyny mieliśmy sporo uciechy (Itaena miała całkiem niezłe ciało … :-).

Tomasz ‚Funky’ Kowalski, MG

About Funky

www.spinqfotografia.pl www.tomaszwachla.pl
KC Wyspa, Kryształy Czasu ,

Comments are closed.